KONKURS - MOJA WŁASNA KSIĄŻKA !

      Niewielu młodych ludzi może pochwalić się własną książką - szczególnie wydana przed 12 rokiem życia. Wprawdzie podobny temat pojawia się w zajęciach szkolnych (w czwartej klasie jest nawet w programie), ale efektem pracy uczniów zwykle są pojedyncze egzemplarze, często warte lepszej oprawy... Warto zatem skorzystać z okazji i zapracować na profesjonalny, a mimo to bezpłatny druk własnej książki w nakładzie 12,000 egzemplarzy :o) - zapraszam do konkursu!  iPD 

 

Dla kogo: ten konkurs jest przeznaczony dla młodych (szkoły podstawowe i gimnazja) uczestników zajęć Zespołu Pracowni Modelarskich MDK w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży przy ul. Kołłątaja 20 we Wrocławiu oraz uczestników Warsztatów Młodego Technika we wrocławskich szkołach podstawowych nr 15, 37 oraz 76.

Nagrody: Druk własnej książeczki A6 (8 stron w kolorze + kolorowa, lakierowana okładka) w profesjonalnej firmie zajmującej się składem i drukiem książek w liczbie 10 szt. Nagrody, dyplomy i upominki dla finalistów (więcej informacji później)

Zadanie I etapu: samodzielnie wymyślić i opracować makietę książki lub komiksu w formacie A6 (8 stron + okładka). Do drugiego etapu (półfinału) przejdzie sześciu autorów makiet książek.

Zadanie II etapu: zgodnie z wcześniejszą wersją próbną (makietą) przygotować tekst w pliku tekstowym oraz ilustracje (na papierze, pojedynczo, na formacie A4). Te materiały posłużą do składu książeczki. Do finału (druku książeczek) przejdzie 3 autorów.

Terminy: - zgłaszanie projektów makiet: do 31 marca 2015 r, - składanie materiałów do książeczki – do 30 kwietnia 2015 r., druk i rozdanie nagród finałowych – do 1 czerwca 2015 r.