MISTRZOSTWA POLSKI FOOTY '2016 - relacje



Fotorelacja Artura Palki - dziękujemy ! :o)




Fotorelacja Antoniego Dejnaka - podziękowania ! :o)



TABELA WYNIKÓW
MISTRZOSTW POLSKI JACHTÓW FOOTY RC
WROCŁAW ‘2016

Imię i nazwisko
zawodnika
Drużyna
Typ
łódki
Numer
rejestr.
Punkty
Klasyfikacja
generalna
Klasyfikacja 
juniorów
Nagrody
dodatkowe 


Rafał 
Kowalczyk
ZPM MDK 
Wrocław
Opałek 
POL 15  
35
I
-
SUPER 
OPAŁEK

Svatopluk 
Hubáček
Czech Team
Esterel
CZE 21
56
II
-
 

Andrzej 
Czyżykowski
Ich Trzech 
Wrocław
Czajka I
POL 57
75
III
-
 

Dalibor 
Sebera
Czech Team
Esterel
CZE 13
92
IV
-
 

Ondřej

Gajda

Czech Team
Esterel
CZE 30 
153
V
I
 

Dalibor 
Sebera Jr.
Czech Team
Esterel
CZE 17
164
VI
II
 

Filip 
Fedor
Czech Team
Chmelka
CZE 15
168
VII
-
 

Klara 
Seberowa
Czech Team
Esterel
CZE 20
169
VIII
-
I SUPER
WOMEN

Dariusz 
Czajka
Ich Trzech
Wrocław 
Czajka I
POL 55
175
IX
-
 

Radek 
Fedor
Czech Team
Esterel
CZE 16
189
X
-
 

Kamil 
Musiejkiewicz
Nowa Sól
Opałek
POL 16  
199
XI
-
 

Aleksandra 
Sztenc
ZPM MDK 
Wrocław
Opałek
POL 3
202
XII
-
II SUPER
WOMEN

Adam 
Marcinkowski
Bytom 
Odrzański
Elf mod.
POL 69  
205
XIII
-
 

Rafał 
Kasprzak
Bytom 
Odrzański
Opałek
 
POL 17  
210
XIV
-
 

David 
Fedor
Czech 
Team
Chmelka
CZE 12
211
XV
IV
 

Piotr 
Buba
ZPM MDK 
Wrocław
Opałek
POL 20
230
XVI
-
 

Dominik 
Zaborniak
Zielona 
Góra
Opałek
POL 50 
239
XVII
V
 

Marek 
Brokowski
Grodzisk Mazowiecki
Elf 
POL 49
244
XVIII
-
SUPER
SENIOR
 
SUPER
DYSTANS

Dariusz 
Sztenc
ZPM MDK 
Wrocław
własna
POL 39
258
XIX
-
 

Jakub 
Kosiak
Nowa Sól
własna
POL 71
274
XX
-
 

Daniel 
Hubáček
Czech Team
Chmelka
CZE 11
277
XXI
VI
SUPER
JUNIOR

Bartłomiej 
Jakobsche
ZPM MDK 
Wrocław
Opałek 
POL 64
352
XXII
-
 

Adrian 
Kowal
ZPM MDK 
Wrocław
Opałek
POL 65
353
XXIII
VII
 

Jan 
Jakimczyk 
Dzierżoniów
Opałek
POL 68
365
XXIV
  VIII -
 

Cyprian 
Kozłowiecki
ZPM MDK 
Wrocław
Elf
POL 59
373
XXV
IX
 

Petr 
Morcinek
Czech 
Team
Chmelka
CZE 14
379
XXVI
-
 

Jakub 
Hruświcki
Bytom 
Odrzański
Opałek
POL 28  
401
XXVII
X
 

Jakub 
Ratajczak 
Piława 
Górna
Opałek
POL 29
402
XXVIII
XI
 

Adrian 
Skrobacz
Bytom Odrzański
Papaja 
POL 46
410
XXIX
XII 
 

Adam 
Fedor
Czech Team
Chmelka
CZE 34
411
XXX
XIII
 

Dawid 
Kalinowski
Piława Górna
Opałek
POL 31
429
XXXI
-
 

Hubert 
Kot
Bytom Odrzański
Opałek
POL12
486
XXXII
XIV
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 


Klasyfikacja drużynowa po pierwszym dniu

(liczona jako suma wyników dwóch najlepszych zawodników każdej drużyny)

1. Klub Modelarski Bytom Odrzański 105 pkt. (50+55)

2. Czech Team 118 pkt. (38+80)

3. Zespół Pracowni Modelarskich MDK, (CEKDiM Wrocław) 149 pkt. (27+122)

4. Ich Trzech, Wrocław 190 pkt. (48+142)

5. Klub Modelarski Nowa Sól 277 pkt. (44+233)

6. UKS Sporty Modelarskie i Rekreacja Piława Górna 522 pkt. (247+277)


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MP FOOTY '2016

(całościowa, po obu dniach regat)

1. Czech Team 148 pkt. (56+92)

2. Zespół Pracowni Modelarskich MDK, (CEKDiM Wrocław) 237 pkt. (35+202)

3. Ich Trzech, Wrocław 250 pkt. (75+175)

4. Klub Modelarski Bytom Odrzański 415 pkt. (205+210)

5. Klub Modelarski Nowa Sól 473 pkt. (199+274)

6. UKS Sporty Modelarskie i Rekreacja Piława Górna 829 pkt. (402+427)




Więcej niebawem...



 
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości