ROBRAT 2009 - Takie były nagrody
W zawodach ROBRAT nagrodę z puli poszczególnej kategorii każdy zawodnik wybiera sobie sam! Oczywiście pierwszeństwo w wyborze ma zwycięzca danej kategorii, potem zdobywca drugiego miejsca, itd., itd. - aż do ostatniego uczestnika. Nigdy dotąd nie brakło nam nagród na konkursowym stole - zawsze nawet ostatni z wybierających ma jeszcze spory wybór!
    W rozwinięciu znajdują się przykładowe nagrody, które znajdą się na pewno w tegorocznej puli nagród o łącznej wartości kilku tysięcy złotych!W kategorii R1:
Roczna prenumerata miesięcznika Młody TechnikKsiążka ''Robo sapiens'' - pozycja obowiązkowa w zbiorach każdego młodego robotyka!Symulator modelarski E-SKYInteraktywny Robopet od MiastoRobotow.plHexbug - sześcionożny robot kroczący reagujący na dźwięk i omijający przeszkody
Zdalnie sterowany mikrohelikopterestaw materiałowy do budowy modeli latających RC    

 


...a to tylko część nagród...
W kategorii R2:
Roczna prenumerata miesięcznika Młody TechnikKsiążka ''Robo sapiens'' - pozycja obowiązkowa w zbiorach każdego młodego robotyka!Zestaw RC (nadajnik+odbiornik) sześciokanałowy E-SKYŁódź zdalnmie sterowana  Hexbug - sześcionożny robot kroczący reagujący na dźwięk i omijający przeszkody  .
..to również nie wszystko w tej kategorii...
W kategorii R3:
Roczna prenumerata miesięcznika Młody Technik  Książka ''Robo sapiens'' - pozycja obowiązkowa w zbiorach każdego młodego robotyka!  Hexbug - sześcionożny robot kroczący reagujący na dźwięk i omijający przeszkodyIlość nagród poszczególnych rodzajów we wszystkich kategoriach jest znacznie większa niż na powyższych ilustracjach! Ponadto organizator wielokrotnie łączy kilka powiązanych tematycznie przedmiotów - w jedną nagrodę. :o)

    Fundatorami nagród w tej edycji są między innymi:

- Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego m. Wrocławia
- Sklep internetowy www.Miasto Robotów.pl
- wydawca miesięcznika Młody Technik
- sklep internetowy www.Modele.Sklep.pl
- Cinema City Korona we Wrocławiu
- Zespół Pracowni Modelarskich MDK
- Politechnika Wrocławska

    Dziękujemy!
 
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości