Samochody z napędem elektrycznym klasy Mini 2WD serii NASCAR
    W lipcowym wydaniu Młodego Technika a jeszcze wcześniej na jego stronie internetowej ukazał się artykuł o naszych modelach samochodów w skali 1:32 wykonywanych od podstaw z kartonu i papieru a przeznaczonych do wyścigów w torach rynnowych, z bardzo atrakcyjnymi wizualnie karoseriami samochodów NASCAR Sprint Cup Series.
Więcej…
 
Mini-C czyli budujemy modele samochodów RC – od podstaw! - MT 2/11

    Czy warto budować modele RC od podstaw? - Jeśli ma się więcej pieniędzy niż ambicji - nie. Ale zależy nam choć trochę, by nauczyć się czegoś pożytecznego -  sprawa ma się zupełnie inaczej. W rozwinięciu artykułu podaję przykład, jak w niedługim czasie i przy minimalnych nakładach finansowych stać się właścicielem własnoręcznie i od podstaw zbudowanego, zdalnie sterowanego modelu  samochodu.

Więcej…
 
Jeżdżące po wodzie Monster Hummery - MT 7/2008
    W  lipcowym numerze Młodego Technika tym razem znajduje sie opis aż 4 modeli, jakie głównie za sprawą mł. instr. K.Szmita powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat w pracowniach ZPM MDK .
Więcej…
 
KYOSHO MINI-Z - nasze testy "kieszonkowych" samochodów RC
Jakiś czas temu, jedna z dawna zaprzyjaźnionych hurtowni modelarskich, zaproponowała naszym modelarniom przeprowadzenie testów porównawczo-eksploatacyjnych nowosprowadzonych modeli Kyosho, w dość nietypowej skali ~1:28. Przyjęliśmy propozycję bez wahania i z wielkim zainteresowaniem. W dalszej części artykułu spróbujemy podzielić się naszymi doświadczeniami z jazd, testów i porównań z chińskimi "odpowiednikami", jakie przeprowadziliśmy w naszych pracowniach w roku szkolnym 2006/2007.

Więcej…
 


Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości