Zawody szybowców halowych '2017 - relacje

Mistrzostwa Aeroklubu Wrocławskiego Modeli Szybowców Halowych 2017 już za nami. Było ekstra ! Dzięki życzliwości Artura Palki - udostępniam link do doskonałego fotoreportażu z tej wspaniałej imprezy, a w rozwinięciu sprawozdanie z wynikami z zawodów.


https://photos.google.com/…/AF1QipMHXqs2FQM0i1eI9EdFNna4bCK…

Więcej…
 
Relacja z Mistrzostw Aeroklubu Wrocławskiego F1N '2016
W niedzielę 6 marca 2016 r., w g. 10.00-14.00 w Szkole Podstawowej nr 118 odbyły się coroczne Mistrzostwa Aeroklubu Wrocławskiego Modeli Szybowców Halowych klasy F1N dla zawodników do lat 14 (do rocznika 2002 włącznie).


Część uczestników ostatnich zawodów z modelami szybowców (fot. R.Drgas - podziękowania! :o)
Więcej…
 
MODELmaniakowe pokazy i warsztaty na 15 lat IPN

11 października 2015, we wrocławskiej Hali Stulecia, g.12.00-16.00, wraz z kolegami-modelarzami latającymi zdalnie sterowanymi modelami samolotów myśliwskich (ESA), zrealizowaliśmy w Hali Stulecia Warsztaty, wystawę i pokazy lotniczo-modelarskie z okazji 15 lat IPN.
Fotorelacja w rozwinięciu tego artykułu.

Więcej…
 
KURSY MODELARSTWA DLA NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW

    W drugą sobotę nowego roku - 10 stycznia, o godz. 17.00 w sali nr 60 (pracownia modelarska) wznawiamy, cieszące się dużym uznaniem uczestników, kursy dla dla nauczycieli i wychowawców dzieci i młodzieży (w tym również dla instruktorów młodzieżowych i kandydatów na takowych). Tym razem szkolenie dotyczyć będzie przygotowywania plików graficznych dla ploterów tnących (laserowych i frezujących).

Więcej…
 
Krótka historia rakiet - zajęcia Uniwersytetu Dzieci

    W grudniu ubiegłego roku nasza pracownia zamieniona została na salę uniwersytecką wykładową. Osiemdziesięcioro studentów odbyło bowiem tu zajęcia warsztatowe poprzedzone stosownym wykładem. Tematem zajęć były rakiety i podbój kosmosu.

Więcej…
 
Modelarskie Mikołajki w Kinie Helios Magnolia Park

    W mikołajkowy weekend w Kinie Helios Magnolia Park zrealizowaliśmy wyjazdowe zajęcia i warsztaty modelarskie! To, co robiliśmy - opisujemy i ilustrujemy w rozwinięciu.

Więcej…
 
Relacja z Międzynarodowych Targów Poznańskich - Salonu Modelarstwa HOBBY 2010
    Już po raz trzeci nasza drużyna (MODELmaniak Team) prezentowała dokonania Zespołu Pracowni Modelarskich MDK na największych targach modelarskich w Polsce, promowaliśmy również konkursy dla młodych modelarzy rozgrywane we Wrocławiu i najnowsze modele opracowane w naszych pracowniach. Na minifotorelację z tej niezwykle ciekawej imprezy zapraszamy do dalszej części tego artykułu.
Więcej…
 
I znów świętujemy sukcesy w klasie FSR-V!

    Jeszcze kilka lat temu, gdy zajęcia w pracowni szkutniczej prowadził instr. Jan Sewerniak, nasz dom kultury był jednym z najważniejszych punktów na efeserowej mapie Polski a nawet Europy. W ostatnich zawodach, jakie odbyły się na wrocławskim kąpielisku "Glinianki", po latach przerwy znów wystartowali zawodnicy w barwach MDK im. M. Kopernika we Wrocławiu. O tych wspaniałych występach można przeczytać w rozwinięciu.

Więcej…
 
Uwaga! Zmiany w terminie niedzielnych warsztatów

     Z powodu wypadku i żałoby narodowej, odwołane zostały, planowane na przedostatnią niedzielę, zajęcia modelarskie w Kinie Helios w Magnolia Park. Wracamy do tego tematu.

Więcej…
 
Relacja z zawodów Robotic Arena 2010
   W ubiegłym tygodniu, wzięliśmy udział w największych w Polsce zawodach robotów na Politechnice Wrocławskiej. Szczegóły w rozwinięciu.
Więcej…
 
Konkurs modeli kartonowych - IV WSMK

   IV Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych w MDK im. Kopernika już za nami. Kto nie był może żałować.Sprawozdanie i opinie uczestników warto zobaczyć na zaprzyjaźnionym forum modelarzy kartonowych - tutaj.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości