3 Wystawa modelarska GARNIZON

    Od Śląskiego Okręgu Wojskowego otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w otwarciu wystawy modelarskiej (zobacz plakat), które odbyło się w środę 21 listopada 2007 r. w Klubie Garnizonowym SOW przy ul.Pretficza 28. Podczas wernisarzu Zespół Pracowni Modelarskich MDK reprezentowali  instruktorzy: Artlot oraz Karwi. Pierwszą fotorelację można zobaczyć tutaj. Wystawę, oraz nasze na niej modele (w tym poduszkowiec Griffon MOSG RC, żaglówki Błękitek RC i wiele innych), można oglądać do 2 grudnia br.  Zapraszamy!

 
DRZWI OTWARTE w MDK ''2007
    W sobotnie przedpołudnie, 17 listopada, w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Kołłątaja 20, odbyły się specjalne - otwarte (i bezpłatne) zajęcia wszystkich pracowni
Więcej…
 
Święto Latawca 2007

30.09.2007 na lotnisku Aeroklubu Wrocławskiego w Szymanowie odbyły się zawody latawcowe. Oczywiście reprezentacja naszej modelarni też tam była

Więcej…
 
Active Show 2007
W dniach 26-27 maja w hali IASE odbyły się targi aktywnego spędzania czasu. W ramach targów odbywały się również warsztaty i pokazy modelarskie. Oczywiście także myśmy mieli tam swych reprezentantów. Zamieszczamy tu krótki fotoreportaż z tej imprezy.
Więcej…
 
Zawody balonów na ogrzane powietrze
Dnia 11.03.2007 na lotnisku Aeroklubu Wrocławskiego w podwrocławskim Szymanowie zostały rozegrane coroczne zawody modeli balonów na ogrzane powietrze. W zawodach wzięło udział 28 zawodników i zawodniczek.
W zawodach tych wzięła udział również reprezentacja naszej modelarni. Prócz tradycyjnych modeli balonów można było również zobaczyć sterowce i rakiety.
Więcej…
 
Zawody w klasie F1N w SP118
Dnia 18.02.2007 w Szkole Podstawowej nr 118 im. płk pil. Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu zostały rozegrane Mistrzostwa Aeroklubu Wrocławskiego w klasie F1N (modeli halowych). W zawodach wzięło udział 47 zawodników i zawodniczek.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości