Zespół Pracowni Modelarskich MDK im. M. Kopernika we WrocławiuZespół Pracowni Modelarskich
Młodzieżowego Domu Kultury im. M.Kopernika
50-007 Wrocław, ul. H. Kołłątaja 20

www. MODELmaniak.pl

e-mail: zpmmdk1<tu należy wpisać znak"małpka">wp.pl


Więcej…
 
ROZKŁAD ZAJĘĆ w roku szkolnym 2016/2017
Miło mi poinformować, że w tym roku szkolnym utrzymujemy naszą ofertę dla dzieci, młodzieży (a nawet dorosłych) na najwyższym we Wrocławiu poziomie! Poza zajęciami w popołudniowych pracowniach modelarskich, w których możliwe jest wspólne majsterkowanie dzieci z Rodzicami czy Dziadkami, otwieramy nowe Laboratorium Młodego Technika (łączące matematykę , chemię i fizykę z zabawą i eksperymentami).  Kontynuowane będą również cieszące się dużym uznaniem wyjazdowe zajęcia w ramach Warsztatów Młodego Technika (w tym także cykliczne zajęcia w SP 15, 37, 76) oraz okazjonalne pokazy i warsztaty na specjalne zamówienia.

Zapraszamy do udziału w zajęciach, jakie przygotowujemy dla Was we wrocławskim Zespole Pracowni Modelarskich MDK im. M. Kopernika  przy ul. Kołłątaja 20 na bieżący rok szkolny. W rozwinięciu nowe terminy zajęć naszych pracowni - zarówno dla chłopców jak i dla dziewcząt.
Więcej…
 
UWAGA - NOWY NUMER TELEFONU DO MDK

W dniu 1 czerwca 2015 r. zmienił się numer telefonu liniowego do MDK/CEKDiM. Niestety, zlikwidowana została również możliwość połączenia wewnętrznym numerem liniowym 123 do pracowni modelarskiej.

Nowy numer centralki telefonicznej to : 71 798 68 81
Numery wewnętrzne:
100 dyrektor
Joanna Gąsiorek
101 sekretariat
102 vice dyr. Sylwia Nadolska
103
vice dyr.
110 kierownik gospodarczy
111 główna księgowa
113 dział organizacji imprez
114 samodzielny referent ds/ rozliczania płac
150 portiernia/recepcja schroniska młodzieżowego

 

 
REGULAMIN ZESPOŁU PRACOWNI MODELARSKICH MDK

W zajęciach w pracowni modelarskiej mogą uczestniczyć dzieci i młodzież szkolna w określonych planem godzinach, pod opieką osoby uprawnionej do prowadzenia zajęć – instruktora - pod warunkiem przestrzegania ogólnie przyjętych zasad oraz poniższego regulaminu:

Więcej…
 


Naszą witrynę przegląda teraz 341 gości