Jak zarejestrować model FOOTY?

     By zarejestrować swoją łódkę (wykonaną z zestawu, od podstaw lub zakupioną gotową), wystarczy po prostu przesłać na adres zpmmdk1(tu znak „małpka”)wp.pl następujące informacje (wyłącznie do celów ewidencji i korespondencji FOOTY – nie innych):
– imię* i nazwisko* (ostatecznie, można także opublikować tylko imię z inicjałem nazwiska lub tzw. NICK)
– miejscowość* (lub kilka miejscowości – dla tych, którzy uczą się lub pracują poza miejscem zamieszkania – chodzi tu tylko o przybliżony „rejon operowania” ;o) Pierwsza nazwa potraktowana zostanie jednak jako
główna)
– wiek*/** (rocznikowo – dorośli mogą „wyłgać się” pisząc >16l – zapewne tylko takie rozgraniczenie na juniorów i seniorów będzie zawierała opublikowana tabela ;o)
– nazwa własna łódki * (byle nie wulgarna, niezależnie od języka!… ;o)
– jej typ* (np. OPAŁEK)
– adres e-mail**, GG**, Skype**, GSM/kom.**, tel. stacjonarny z numerem kier.** (min. 2 rodzaje z wymienionych – juniorzy zobowiązani są również do podania adresu rodzica/opiekuna)
– dobre technicznie zdjęcie* gotowego do pływania modelu w rozdzielczości min. 800×600 dpi (lub kilka zdjęć, w tym min. jedno w całości (nie na wodzie) i z odniesieniem do jego wielkości, ale  linijka na zdjęciu nie jest wymagana ;o)
– zgodę na przetwarzanie w/w danych dla celów klasy Footy oraz publikację na polskiej stronie domowej klasy Footy (w najbliższej przyszłości na pewno będzie to MODELmaniak.pl) informacji oznaczonych „*”
(obowiązkowo) i ew. zgodę na publikację danych oznaczonych „**”.

    Informacje powyższe trzeba będzie potwierdzać 1 raz do roku i aktualizować stosownie do sytuacji. Brak kontaktu przez 2 pełne lata oznaczać będzie utratę numeru rejestracyjnego. Łódkę można również w ostateczności wyrejestrować oraz usunąć wszystkie swoje dane z bazy danych Footy.


   Numery rejestracyjne przydzielane są każdemu gotowemu do pływania modelowi (jeden kapitan może mieć więc kilka łódek o różnych numerach), spełniającemu zasady regulaminu (wierzymy na słowo i zdjęcie – jednak każdą „footkę” Komisja Techniczna sprawdzi dokładnie bezpośrednio przed zawodami a w razie stwierdzenia uchybień, nie dopuści jej do oficjalnej klasyfikacji). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam
Paweł Dejnak

Krajowy Rejestrator Klasy FOOTY

 

 

 

Wykaz zarejestrowanych łodzi w klasie FOOTY RC

Reguły umieszczania znaków rejestracyjnych w klasie FOOTY RC

Ten wpis został opublikowany w kategorii rejestracje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *