Targi Hobby 2007 w Poznaniu

    W tym roku ponownie nasze stoisko, wspólnie z SP25, znalazło się na targach modelarskich „Hobby”. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej imprezy.

    Po przybyciu na miejsce okazało się, że dostaliśmy znacznie większe stanowisko niż to, które było w planach. Nasz środek transportu nie byłby nawet w stanie zabrać tyle modeli, aby odpowiednio wypełnić tę przestrzeń (na drugi raz trzeba jechać czymś większym lub z przyczepą 😉  za to w miarę  komfortowo prowadziło się nam warsztaty). Do największych atrakcji naszego stoiska należał przede wszystkim pokazy poduszkowca i żaglówek Piotra, no i oczywiście warsztaty. Te ostatnie były tak popularne, że mieliśmy obawy, że zabraknie nam przygotowanych zestawów materiałowych – musielśmy je reglamentować.
    Targi to oczywiście nie tylko my, ale i wystawcy reprezentujący różnorakie dyscypliny modelarstwa. Prym wiedli „kolejarze”. Ich makiety stacji kolejowych, parowozowni czy całych linii kolejowych, zajmowały sporą część hali. Fani modelarstwa lotniczego mogli oglądać pokazy małych śmigłowców zdalnie sterowanych, depronowego akrobatka, oraz sporą kolekcję dużych modeli latających. Można było tam znaleźć makiety latające, modele akrobatyczne, model odrzutowca z napędem turbinowym czy też duży śmigłowiec akrobatyczny. W drugiej hali dominowały kolekcje wystawowe modeli pojazdów, oraz modele samochodów zdalnie sterowanych ścigających się na torach.

    Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.                                                                    

{gallery}/galeria/poznan_2007{/gallery}

-ARTLOT
Ten wpis został opublikowany w kategorii relacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *