Warsztaty Młodego Technika w SP118 – informacje dla Rodziców

Bardzo mi miło, że zainteresowanie zajęciami technicznymi w zaprzyjaźnionej szkole jest ogromne (dziś dla niemałej części uczestników zabrakło wręcz miejsc siedzących w klasie). Niestety, nie możemy (szkoła, MDK i prowadzący) prowadzić zajęć dla tylu modelarzy jednocześnie. Ponieważ w tym momencie dysponujemy ograniczonymi możliwościami lokalowo-etatowymi -konieczne będzie znalezienie innego rozwiązania (jednak bez rezygnacji z już ustalonych zajęć).

Na dzisiejszych zajęciach dzieci wykonywały modele, które zostały ocenione. Bardzo proszę Rodziców o kontakt mailowy w sprawie dalszych szczegółów dot. tych zajęć ([email protected]).

W najbliższą sobotę uczestników zajęć, którzy samodzielnie wykonali latawce zapraszam na minizawody latawcowe w godz. 11-14 do parku przy ul o.Beyzyma (boczna Hallera) – obok boiska do piłki nożnej. UWAGA! Zawody mogą zostać odwołane w przypadku deszczu lub z braku minimalnej ilości uczestników. Komunikat (potwierdzający lub odwołujący) ukaże się tu do godz. 9.00 w dniu zawodów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *